Paslaugos

visos valymo paslaugos vienoje vietoje

Skalbimas

Kadaise skalbimas buvo išties varginantis ir daug laiko atimantis darbas – juk skalbinius reikėdavo mirkyti, virinti, skalbti, skalauti ir gręžti rankomis. Laimė, šiandien didžiąją dalį darbo už mus atlieka automatinės skalbimo mašinos. Be to dar daugiau laiko sutaupysite jei visas skalbimo bei valymo paslaugas patikėsite Mums.

Drabužiai, patalynė, rankšluosčiai užteršiami žmogaus organizmo išskiriamomis medžiagomis. Per odą išskiriamos medžiagos savo sudėtyje turi riebalų, druskų, šlapalo, kurie skalbinių dėvėjimo metu, įsigeria į audinio pluoštą, dėl ko pablogėja skalbinių higieninės savybės. Stalo skalbiniai užteršiami riebalais, sultimis, aliejais ir kitais maisto produktais. Be to, visi skalbiniai užteršiami aplinkoje esančiomis įvairios sudėties ir įvairaus dydžio organinės ir mineralinės kilmės dalelėmis. Nešvarumai įsiskverbia į audinio poras ir oksiduojasi, suteikdami audiniams tamsų atspalvį.
Siekiant skalbiniams grąžinti buvusias higienines savybes, jie skalbiami, balinami, apdorojami antistatikais, minkštinimo priemonėmis ir lyginami. Skalbimas atliekamas tik ekologiškomis ir saugiomis priemonėmis, vokiečių gamybos skalbimo mašinomis. Lyginimui naudojamas lyginimo presas, kuris nedeformuoja gaminių.
Kiekvieno kliento gaminius skalbiame atskirai.

Cheminis valymas

Cheminio valymo būdu valomi drabužiai, antklodės, pledai, lovatiesės, užuolaidos, romanetės, dekoratyvinės staltiesės ir kt. gaminiai, kuriems priežiūros ženklai leidžia cheminį valymą. Sauso valymo būdas paprastai žymimas  raide.

Pūkų, plunksnų valymas

Per ilgą laiką gaminiai iš pūkų bei plunksnų (pagalvės ir antklodės) susidėvi: nuo prakaito impilai tampa plėmuoti ir pralaidūs pūkams, pačios plunksnos susiguli, praranda elastingumą, atsiranda dulkių.

Šiandien Jūsų pagalvės ir patalai gali būti atnaujinti. Ši paslauga atliekama specialia pūkų-plunksnų valymo mašina. Pūkai, plunksnos išpilami iš senų impilų, nusodinamos šiukšlės ir susidėvėjusios plunksnos, išsiurbiamos dulkės, plunksnos ir pūkai iškedenami, dezinfekuojami, ir išvalomi garais, džiovinami ir supilami į naujus impilus. Išvalyti patalai susiuvinėjami kvadratais. Impilus siuvame pagal kliento pageidavimus.
Kiekvieno kliento plunksnos (pūkai) valomi atskirai.

PAGALVIŲ IMPILŲ (NAUJŲ) KAINOS
IŠMATAVIMAI KAINA, €
40 x 40 4,00
40 x 70 5,50
50 x 50 6,00
50 x 70 6,00
60 x 60 7,00
60 x 70 7,50
70 x 70 8,00
80 x 80 9,00
PŪKINIŲ PATALŲ VALYMO IR IMPILŲ ATNAUJINIMO KAINOS*
PATALO RŪŠIS KAINA, €
Viengulis, kvadratais 75,00
Dvigulis, kvadratais 85,00

*Įskaičiuota audinio, siuvimo ir pūkų valymo kaina

KITOS PASLAUGOS Kainos, €
Patalynės lyginimas (be skalbimo), kg 1,80
Seno pagalvės impilo skalbimas, lyginimas, vnt. 4,00
Pūkų / plunksnų valymas, kg 3,80
Papildymas pūkais, kg 6,00
   
Impilo pagalvei siuvimas iš kliento audinio 3,00
Patalo siuvimas ir pūkų valymas, naudojant užsakovo audinį 40,00

Pastaba:
Kaina skaičiuojama: pūkų valymo kaina 3,80 €/kg + impilo kaina €/vnt. (atsižvelgiant į išmatavimus, žr. lentelę)
Klientas pasirenka impilo audinį.

Kilimų valymas

Kilimai valomi šlapiu arba sausu būdu, išsiurbiamos dulkės, išvalomos dėmės, dezinfekuojami, išdžiovinami ir supakuojami.
Kilimų valymo paslaugos trukmė – iki 2-3 savaičių.

Lyginimas

Patalynės lyginimo paslauga (be skalbimo)
Jūs priduodate mums švarią ir dar drėgną patalynę. Mes lyginame per lyginimo presą, įkaitusį iki 140 laipsnių, kaip orkaitėje, kad tikrai žūtų visos bakterijos, ir patalynė tampa nuostabiai lygi. Supakuojame į švarų maišelį. Kaina 1,80 €/kg.

Cheminis valymas
Chemnis valymas

Skalbimas
Skalbimas

Lyginimas
Lyginimas

Patalynės pagalvių valymas
Patalynės valymas